Contact Us

יששכר (ששי) גראפי, מנכ"ל
sassi@gsuit.co.il
טל: 08-9108878
פקס: 08-9108871
Yisaschar (Sassi) Graffi, CEO
sassi@gsuit.co.il
Tel: +972-8-9108878
Fax: +972-8-9108871


 
רוני רוטבלט, מנהל מכירות
roni@gsuit.co.il
טל: 08-9108878
פקס: 08-9108871
נייד: 054-3299320
Roni Rotblat, Sales Manager
roni@gsuit.co.il
Tel: +972-8-9108878
Fax: +972-8-9108871
Mobile: +972-54-3299320


 
תמר מקסימוב, רו"ח, מ.כספים
tamar@gsuit.co.il
טל: 08-9108878
פקס: 08-9108871
נייד: 050-3299330
Tamar Maximov,C.P.A(lsr.)CFO
tamar@gsuit.co.il
Tel: +972-8-9108878
Fax: +972-8-9108871
Mobile: +972-50-3299330


 
קרן וייצמן, תפעול ולוגיסטיקה
keren@gsuit.co.il
טל: 08-9108878
פקס: 08-9108871
נייד: 054-3299312
Keren Weizmann, Operation & Logistic
keren@gsuit.co.il
Tel: +972-8-9108878
Fax: +972-8-9108871
Mobile: +972-54-3299312


 
אלכס ביצ'קוב, מנהל שירות
alex@gsuit.co.il
טל: 08-9108878
פקס: 08-9108871
נייד: 054-3299306
Alex Bichkov, Service manager
alex@gsuit.co.il
Tel: +972-8-9108878
Fax: +972-8-9108871
Mobile: +972-54-3299306


 
שי יעקובי, מהנדס שירות
shy@gsuit.co.il
טל: 08-9108878
פקס: 08-9108871
נייד: 054-3299307
Shy Yaakobi, Service Engineer
shy@gsuit.co.il
Tel: +972-8-9108878
Fax: +972-8-9108871
Mobile: +972-54-3299307


 
תומר בר-אל, מהנדס שרות/מכירות
tomer@gsuit.co.il
טל: 08-9108878
פקס: 08-9108871
נייד: 054-3299309
Tomer Bar-El, Service Engineer&sales
tomer@gsuit.co.il
Tel: +972-8-9108878
Fax: +972-8-9108871
Mobile: +972-54-3299309


 
ליגאל גראפי,שרות לקוחות
office@gsuit.co.il
טל: 08-9108878
פקס: 08-9108871
Ligal Graffi, Office Manager
office@gsuit.co.il
Tel: +972-8-9108878
Fax: +972-8-9108871


 


 



עמוד הבית    |    אודות החברה    |    מוצרים    |    חדשות    |    צור קשר    |    English

Powered by Cyborg